Menu

Napisz do mnie!

       tel. +48 539 616 352
                   e-mail: pracownia@katarzynaadamczyk.com 

Preferuję kontakt sms lub e-mail – z przyjemnością oddzwonię do Was lub podeślę najważniejsze informacje jeśli nie będę mogła rozmawiać. Staram się odpisywać jak najszybciej na Wasze wiadomości, ale jeśli zdarzyłoby się że w ciągu 48h nie dostaniecie odpowiedzi proszę o kontakt sms, na Facebooku lub Instagramie.
Jeśli planujecie swój ślub i wesele – skorzystajcie proszę z formularza. Możecie opowiedzieć mi o Was, o Waszej ceremonii, weselu i tym wszystkim, co planujecie i lubicie! Znając Wasze marzenia i oczekiwania na pewno będę mogła poznać Was bliżej. Oferty cenowe dla fotografii ślubnej podsyłam w momencie poznania daty i lokalizacji – ze względu na potwierdzenie dostępności terminu oraz możliwości dojazdu. Chętnie umówię się również z Wami na niezobowiązujące spotkanie na skype jeśli będziecie mieli ochotę się poznać.
YOUR NAMES / WASZE IMIONA *
E-MAIL *

PHONE / NUMER KONTAKTOWY *

WEDDING DATE / DATA WASZEGO ŚLUBU *
WEDDING VENUE / MIEJSCOWOŚĆ ORAZ NAZWA LOKALIZACJI PRZYJĘCIA *
WHAT KIND OF CEREMONY WILL YOU HAVE? / JAKI TYP CEREMONII WYBRALIŚCIE? *
STYLE OF YOUR WEDDING / MOTYW PRZEWODNI WESELA *
HOW DID YOU HEAR ABOUT ME? (REFFELAR) / SKĄD O MNIE USŁYSZELIŚCIE * (POLECENIE)
MESSAGE, A FEW WORDS ABOUT YOUR WEDDING / WIADOMOŚĆ, NAPISZ KILKA SŁÓW O SWOIM ŚLUBIE I WESELU * Are you planning a wedding outdoors? Or perhaps you chose a beautiful church? Tell me a few words about how they will look your preparation and all your wedding plans!