Cześć kochani!

Fotografia to mój sposób na życie ale także możliwość poznawania niesamowitych ludzi i ich historii miłosnych. Emocje, które towarzyszą mi podczas Waszych ślubów staram się pokazywać na swoich fotografiach. Często zdarza mi się też płakać podczas przysięgi, czy wzruszać się w ważnych dla Was momentach. Taka już jestem. Jeśli lubicie moje zdjęcia - zerknijcie poniżej by poznać mnie i moją ofertę lepiej. Ceny poszczególnych pakietów podeślę Wam chętnie po uzupełnieniu przez Was formularza kontaktowego, który znajdziecie: pod tym linkiem.
Ich cena zależy od lokalizacji - czyli tego, ile kilometrów mam do Was oraz czy potrzebuję noclegu. Będę też mogła od razu potwierdzić Wam dostępność terminu. Oczywiście nie bójcie się zapytać o cokolwiek i pamiętajcie by pisać do mnie "na Ty" :)

 

Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografią zajmuję się ponad 12 lat i miałam to szczęście, że ukończyłam technikum fotograficzne jeszcze jako rocznik analogowy. Postanowiłam o tym wspomnieć tutaj, ponieważ często pytacie mnie o to jak zaczynałam - i z racji mojego wieku ciągle słyszę, że to nie możliwe, że pamiętam jeszcze fotografowanie na kliszy. A jednak! :) Na co dzień fotografuję również średnim formatem oraz aparatami 35 mm.

Uwielbiam ceremonie humanistyczne i plenerowe, co nie znaczy, że podczas innych ślubów czuję się nieswojo. Marzy mi się przepiękny ślub za granicą, ale również czekam na swój pierwszy ślub w stodole, jurcie lub kolejne w ogrodzie Waszych rodziców czy na działce. Bardzo lubię też kameralne przyjęcia, spontaniczne szaleństwo i eleganckie wesela. Sfotografowałam ich już ponad 100, wzięłam również swój własny w 2018 roku, także możecie liczyć na radę czy wsparcie podczas Waszego dnia.

 
 
 
 
Marta and Remik wedding-155.jpg

jeden fotograf

Podczas Waszego ślubu sfotografuję najlepiej jak potrafię cały przebieg wydarzeń zaczynając od przygotowań. 

 • do 12 godzin fotografowania reportażu z dnia ślubu

 • krótki plener w dniu ślubu lub first look

 • minimum 300 wystylizowanych zdjęć na pięknym pendrivie (najczęściej oddaję między 400-800 fotografii)

 • autorski album w formacie 25x25 cm - 15 rozkładówek

 • fotografie pozowane z rodziną i gośćmi oraz zdjęcie grupowe (na życzenie)

 • prywatna galeria zdjęć online na 3 miesiące

Marta and Remik wedding-146.jpg

Dodatkowy fotograf

Często zdarza mi się fotografować również w duecie. W zależności od dostępnego terminu fotografuję z jednym z moich dodatkowych second shooterów. Jeśli zależy Wam na dwóch fotografach do ceny jednego fotografa dodajcie cenę tego pakietu. Pamiętajcie również, że jeśli zapraszacie na swoją ceremonię i wesele więcej niż 100 osób drugi fotograf pozwoli na uchwycenie wszystkich ważnych momentów.

Jeśli chcecie zobaczyć pełną galerię z reportażem przygotowany przez duet - piszcie śmiało, chętnie podeślę Wam ostatnie realizacje z dodatkowym fotografem.

Marta and Remik wedding-268.jpg

plener innego dnia

W dniu ślubu często nie mamy możliwości wykonania pleneru, o którym marzycie. Staram się, by zawsze udało się nam uciec od gości na 10-15 minut jednak wiem, że często Wam to nie wystarcza i chcecie więcej. Ten pakiet skierowany jest dla wszystkich par, które mają ochotę spędzić ze mną jeszcze jeden, dodatkowy dzień (lub kilka, jeśli planujecie sesję za granicą). W przypadku plenerów zagranicznych - wspólnie znajdziemy tanie loty i zakwaterowanie w odpowiednim dla nas terminie. Mieszkacie za granicą? Chętnie przyjadę do Was i znajdziemy piękne miejsca, które lubicie lub które chcielibyście odwiedzić. Plenery zagraniczne w 2019 roku to koszt pleneru innego dnia + zakup biletów lotniczych oraz min. dwóch noclegów.

 

Dodatkowe informacje

 • Plenery wykonuję tylko w tygodniu. Należy je również wykonać do miesiąca od daty ślubu (nie dotyczy to wyjazdów zagranicznych).

 • Zwrot kosztów dojazdu na sesję ustalamy indywidualnie.

 • W przypadku ślubów za granicą musicie poza kosztami biletów lotniczych i noclegu dodać jeszcze cenę pakietu jednego fotografa.

 • Każda dodatkowa godzina pracy powyżej 12h wynosi 300 zł brutto.

 • Nie pracuję dłużej niż do godz. 0:30 w nocy (oraz dłużej niż 14h).

 • Posiadam zezwolenie na fotografowanie w kościele.

 • Sesja narzeczeńska - otrzymujecie min. 50 fotografii w galerii online.

 • Rezygnacja z albumu nie powoduje zmiany ceny usługi.

 
 
 
 

 
 

Przepiękny album z Waszymi wspomnieniami

 

W cenie reportażu otrzymujecie ode mnie piękny album - w formacie 25x25 cm i 15 rozkładówkami (gramatura rozkładówki 500g). Poniżej przedstawiam Wam wszystkie niezbędne informacje związane z albumami oraz ich kopiami, które często moje pary wykonują w prezencie dla bliskich.

Albumy dodatkowe wycenam indywidualnie (przy zamówieniach 2+1 lub 4+1 w czasie gdy zamawiam dla Was album główny istnieje możliwość indywidualnego rabatu na kopie albumu). Każdy album posiada obicie płócienne w podstawowej kolorystyce do wyboru. Dodatkowo możecie również zamówić za dodatkową opłatą inne dodatki:

 • okładka specjalna (np. zawierająca wycięcie ze zdjęciem lub tłoczenie z większą ilością tekstu/grafiką) - 200 zł / szt.

 • pudełko drewniane obite płótnem i pokrowiec lniany - 150 zł / szt.

 • materiałowy eko pokrowiec - 40 zł / szt.

 • rozbiegówki - 40 zł / szt.

 • wymiana kart cienkich (500g) na grubsze (800g) albumu otrzymanego w pakiecie - 150 zł / album

 • tłoczenie na okładce - imiona - 50 zł / album

 • tłoczenie na okładce - imiona + data - 80 zł / album

 • okładka płótno premium - 60 zł / album

 • okładka skóra premium lub jedwab premium - 120 zł / album

 • projekt albumu dla moich par - w cenie, projekty z nie moich zdjęć (za zgodą ich twórcy) - 150 zł / projekt

Tłoczenia wykonywane są czcionką Futura PT Book o wysokości 8mm (dla dużych znaków), można wykonać czyste tłoczenie, oraz tłoczenie w kolorze złotym lub białym. W przypadku tłoczeń zawierających więcej tekstu lub zawierających dodatkowe elementy - będzie wyceniana jako okładka specjalna.

Gładkie lub supełkowe strukturach dla miłośników klasyki oraz dla tych, którzy potrzebują bardziej wyszukanej oprawy swoich albumów znajdziecie poniżej - zaznaczyłam dla Was kolory w cenie albumu (płótno standardowe) oraz okładki za dopłatą.

Obszar roboczy 1okladki.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALBUMY SLIM (500g) — 10 rozkładówek (20 stron)
20x20 - 315 PLN (dodatkowa rozkładówka + 50 zł)
25x25 - 435 PLN (dodatkow rozkładówka + 80 zł)
30x30 - 525 PLN (dodatkowa rozkładówka + 80 zł)

ALBUMY PLUS (800g) — 10 rozkładówek (20 stron)
20x20 - 375 PLN (dodatkowa rozkładówka + 50 zł)
25x25 - 585 PLN (dodatkow rozkładówka + 80 zł)
30x30 - 615 PLN (dodatkowa rozkładówka + 80 zł)

 
katarzynapyrchala_com__7807.jpg
katarzynapyrchala_com__7812.jpg
katarzynapyrchala_com__7811.jpg