Obszar roboczy 1warsztaty_1.png
 
 

PINK! why Not?

Nie tworzę perfekcyjnych zdjęć. Fotografuję to, co czuję i widzę. Robię to z sercem ale i zarabiam robiąc to, co kocham i chętnie spróbuję Wam podpowiedzieć jak zacząć być zadowolonym ze swoich zarobków i dlaczego nie powinnismy bać się wycenić dobrze swoją usługę. 

 

CO CHCIAŁABYM WAM PRZEKAZAĆ?

1/jak założyć swój biznes fotograficzny i zacząć zarabiać na ślubach
2/jak pracuję (moje workflow, kontakt z klientem, przygotowanie oferty, przekazywanie materiałów)
3/kreowanie marki i wizerunku, spójność i utożsamianie się z marką w social mediach
4/reklamacje = jak pracować z trudnym klientem
5/dobra umowa - co powinna zawierać

dodatkowo: indywidualne konsultacje dla każdego uczestnika na skype oraz mini sesja zdjęciowa by wzbogacić portfolio w dniu warsztatów
dla chętnych sesja stylizowana innego dnia za dodatkową opłatą

 

CENA:

1700 zł / os.  za dwa dni warsztatowe
1000 zł / za sesję stylizowaną (2 stylizacje - sesja oraz inscenizacja ślubu, prawdziwa para, termin do ustalenia)

 

Zapisz się na warsztaty - wypełniając poniższy formularz, potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata na konto po otrzymaniu informacji e-mail. Wystawiam faktury VAT. 

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
lub miejsce, gdzie znajdują się Twoje zdjęcia
http://
wybieram *
 
 
15137646_1339744016141802_6947680333953531777_o.jpg

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WARSZTATACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

DLA KOGO?

Przede wszystkim są to warsztaty dla osób, które zaczynają przygodę z fotografią ślubną lub próbują zacząć ale ciągle nie wiedzą co i jak. Jeśli chcesz zapytać jak to zrobić kogoś, kto utrzymuje się z fotografii. Kogoś, kogo firma jest głównym źródłem utrzymania. Kogoś, kto nie boi się przyznać, że gdyby nie dotacja - nie założyłby firmy. Kogoś, kto sam zapracował na to, co teraz ma i może z dumą powiedzieć, że udało się mimo, iż wszyscy wokół nie wierzyli, że można utrzymywać się i żyć z największej pasji. 

DLACZEGO WARTO?

Podczas spotkania opowiem Wam o wszystkim, co dla mnie było kluczowe by być w tym miejscu, gdzie jestem teraz. Pokażę Wam wszystko, co pozwoli Wam poprawić lub stworzyć swoje biznesy w taki sposób, byście mogli uniknąć moich błędów. A wierzcie mi - popełniłam ich sporo i o nich wszystkich również Wam opowiem. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, nawet te najbardziej dziwne i pokręcone.

Opowiem jak zrobić ponad 45 ślubów w sezonie i nie zwariować, ale przede wszystkim jak dojść do tego, by sfotografować ich tyle, lub trochę mniej ale za lepsze pieniądze niż dotychczas (w pierwszym sezonie sfotografowałam 7 ślubów, w kolejnym 27, w poprzednim sezonie 47 ślubów). I dowiecie się dlaczego teraz, bardziej świadomie - fotografuję ich około 20. Będzie więc trochę o moim podejściu do marketingu, przygotowaniu oferty i kontakcie z klientem.

Spotkajmy się w mojej pracowni w Krakowie i poznajmy najsłabsze strony Waszego biznesu próbując wyznaczyć Wam ścieżkę, do długiej drogi sukcesu jakim jest utrzymywanie się z swojej pasji. 

DLACZEGO NIE WARTO?

Na moich warsztatach nie nauczę Was robienia zdjęć, ani nie opowiem Wam zbyt wiele o samej fotografii. Pokażę za to wskazówki, które pomogą Wam w dalszej pracy. Zainspiruję. Opowiem o tym, czego nikt nie chciał mi powiedzieć gdy sama zakładałam firmę. Pokażę też swoją pracę od środka. 

 


DZIEŃ PIERWSZY:

10:00 - kawa, herbatka, pyszne ciasto i czas na poznanie się 11:00 - zaczynamy! czyli:
1/jak ugryź swój biznes by nie żałować zbyt wcześnie :)
2/na co zwrócić uwagę przy wyborze księgowej i dlaczego warto ją mieć!
3/dlaczego nie warto słuchać bliskich, którzy nigdy nie prowadzili biznesu - gdzie najlepiej szukać informacji i nie bać się zadawania pytań - kilka przyjaznych miejsc w internecie, gdzie nikt nie będzie się z Was śmiał i pomoże w potrzebie :)
4/jak pozyskać pieniądze na rozpoczęcie biznesu lub w trakcie jego działalności (możliwości, dotacje unijne, z urzędu pracy, doposażenie stanowiska pracy, itp.) - na własnym przykładzie - za i przeciw dotacji oraz dlaczego nie mówi się o tym ile to wszystko trwa!
5/jak zacząć - czyli co powinniśmy zrobić zanim zaczniemy myśleć o fotografii ślubnej na poważnie
14:00 - przerwa na obiad (pół godzinki)
6/must have dla fotografów ślubnych - niezbędne rady, które kiedyś uratują wam tyłek i sposoby na stworzenie portfolio ślubnego bez strzału w kolano na przyszłość
7/dlaczego tak ważny jest networking, czyli dlaczego warto mieć na kogo liczyć, gdy będziesz w potrzebie!
8/przygotowanie odpowiedniej oferty cenowej - dlaczego nie warto być tanim - jakie są konsekwencje złej wyceny usługi i dlaczego odbije ci się to czkawką w niedługiej przyszłości
9/kreowanie swojej marki - jak ważna jest identyfikacja graficzna
10/dobra umowa - podstawa naszego biznesu
11/trudny klient - jak unikać sytuacji konfliktowych i co robić, by próbować zapobiegać reklamacji czyli zmora każdego z nas
18:00 - koniec i wspólna wieczorna integracja na mieście dla chętnych

DZIEŃ DRUGI:

10:00 - zaczynamy kawą i ciastkiem, wstęp do pracy z parą
11:00 - social media - dlaczego nie warto zapominać o instagramie i facebooku,
strona internetowa - jak powinna wyglądać, co warto na niej pokazywać
albumy dla par - czyli to, co oddajemy - nasza najlepsza reklama
targi ślubne - tak czy nie? jakie targi wybrać? jak przygotować swoje stoiska by zachęcić pary do spotkania po targach
inspiracje, czyli co pomoże nam pobudzić do kreatywności
kreowanie wizerunku - jaki ma wpływ na naszą pracę?
14:00 - przerwa na obiad (pół godzinki)
14:30 - sesja zdjęciowa z prawdziwą parą - pokażę Wam jak pracuję ale również będziecie mieli okazję stworzyć kilka kadrów do portfolio
16:30 - workflow - czyli od zgrania materiału aż do obróbki,
backup - dlaczego jest tak ważny,
selekcja - dlaczego tak długo
18:00 - grupowy uścisk pożegnalny

Plan jest orientacyjny, godziny mogą się troche “rozciągnąć” w czasie - warto więc przeznaczyć oba dni na sporą dawkę wiedzy :) 

 
 

Posiadam wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, pod numerem ewidencyjnym 2.24/00129/2018 dzięki temu warsztaty mogą być dofinansowane np. przez Urząd Pracy.