Odbitki dla rodziny i przyjaciół

IMG_0369.jpg
 
 

Dlaczego powinniście zamówić je u mnie?

Kochani!
Temat wywoływania odbitek z Waszego ślubu i wesela pojawia się u mnie praktycznie po każdym z wesel. Dzięki temu, że stosuję autorską obróbkę graficzną moich fotografii - tradycyjne foto-kioski (np. w Rossmann, Empik Foto) oraz małe laby mogą nie do końca sprostać kolorom, które stosuję. To wszystko za sprawą wygaszonej zieleni, którą uwielbiam - i którą prawdopodobnie i Wy się zachwyciliście. 

Pamiętajcie, że czasem nie warto oszczędzać - "a chytry dwa razy traci" :) Możecie zaryzykować druk dodatkowych odbitek gdziekolwiek - ale gwarantuję, że różnice są spore i można je zobaczyć gołym okiem - a Wy na pewno nie będziecie zadowoleni z rezultatu uzyskanego w mniej profesjonalnym labie.

Ceny moich odbitek są nieco wyższe niż w pierwszym lepszym zakładzie fotograficznym, jednak drukuję je w profesjonalnym labie, gdzie zawsze otrzymacie ode mnie dobrej jakości druk. Odbitki są dostępne w dużej ilości formatów, wszystkie jednak drukuję na papierze jedwabnym, który jest jednym z najlepszych materiałów odpornych na brud i światło (mają długą żywotność).

Poniżej znajdziecie kilka najpopularniejszych formatów oraz ceny, odbitki możecie zamawiać w formatach od 10×15 aż do 30×60 cm.

 

Cena za 1 szt.: 

  • 10x15 -1,50 
  • 13x18 - 2,00 
  • 15x23 - 3,00
  • 20x30 - 10,00
  • 30x40 - 25,00
  • 30x60 - 50,00
     

Ręcznie robione bezkwasowe ramki passe partout możecie zamówić w cenie 15 zł / szt. (format mieszczący odbitkę 10x15). Odbitki można przechowywać w specjalnie zaprojektowanym pudełeczku. Jeśli będziecie zainteresowani zamówieniem - piszcie śmiało! :)