IMG_6453.jpg
IMG_6560.jpg

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej?

Często pytacie o to jak przygotować się do takiej sesji a ja zawsze odpowiadam - po prostu warto przyjść na sesję z uśmiechem. Każda sesja wygląda inaczej - ale ja staram się by na moich fotografiach pokazać Wam to, co najpiękniejsze. Uczucia, emocje, gesty - to wszystko składa się na opowieść o Waszej historii miłosnej. I to tyle lub aż tyle.

Jeśli zastanawiacie się nad dobrą lokalizacją - podpowiadam - zróbcie listę miejsc, które są dla Was sentymentalne - pierwsza randka, oświadczyny, pierwsza wypite wspólnie wino...  Jeśli nadal nie przychodzi Wam nic do głowy, pomyślcie o tym co lubicie, jakie są Wasze zainteresowania - i wspólnie postaramy się znaleźć odpowiednie miejsce na zdjęcia. Macie ochotę pojechać za granicę? Super! Szukajmy więc tanich lotów! 
Uwielbiam gdy sesje są naturalne, pokazują Was - i to, co jest ważne - czyli miłość, ale bardzo lubię też sesje stylizowane (mniej lub bardziej!) i one też są cudne. Sami zdecydujcie jak ma wyglądać Wasza sesja.

IMG_6570.jpg
IMG_6483.jpg

Strój, Inspiracje, dekoracje...

Zawsze powtarzam moje ulubione zdanie: Bądź sobą!. Jeśli lubisz prosecco - przemyć je na sesję na przykład tak jak zrobiła to Marysia i Michał w sesji, którą tutaj oglądasz. Lubisz Spidermana? Ubierz t-shirt z pająkiem na plecach jak Alberto, którego fotografowałam wraz z narzeczoną Mary w Granadzie (Spiderman i jego Mary Jane).  

 
IMG_6432.jpg
 
IMG_6439.jpg
 
IMG_6441.jpg
 
IMG_6492.jpg
 

Na moich sesjach będziecie się dużo przytulać. Ja będę tylko obserwatorem, ale zawsze chętnie podpowiem i pomogę - od tego jestem, ale pamiętajcie, że lubię gdy przestajecie zwracać na mnie uwagę i czujecie się swobodnie sami ze sobą. Lubię też napić się z Wami np. herbaty z miodem po sesji i porozmawiać o przyjemnych rzeczach, pamiętajcie o tym. :)  

 
IMG_6447.jpg
 
IMG_6489.jpg
 
IMG_6523.jpg
 
IMG_6540.jpg