Silesia Wedding Day

Ostatnie dni i tygodnie minęły mi bardzo pracowicie! Organizacja pierwszych alternatywnych targów ślubnych Silesia Wedding Day w zabytkowych wnętrzach kopalni Ignacy w Rybniku - to coś, o czym skrycie marzyłam, ale gdy odbyły się one 7 maja - nie mogłam uwierzyć, że mi się udało! :) Całe przedsięwzięcie organizowałam razem z Moniką, moją biznesową drugą połówką z którą teraz tworzymy nowe Dziewczyny od ślubów. Przyszła pora na małą reorganizację, ale już niedługo ruszymy z podwójną siłą :)

Aktualnie pora skupić się na fotografii i nadchodzącym sezonie ślubnym - a szykuje się mnóstwo pięknych par i ślubów! I choć w tym roku po pierwszym ślubie w tym sezonie, który odbył się w styczniu - miałam przymusową przerwę spowodowaną operacją kolana i regeneracją sił - ale już końcem maja ruszam na pierwszy ślub do Poznania! A poza tymi, które odbywają się na Śląsku - będę miała okazję pojechać również na plenerowy ślub i wesele na Kaszuby! :)

Relację z targów możecie zobaczyć na portalu poslubieni.pl, bo piszą o nas TUTAJ! Oglądajcie jak było pięknie i do zobaczenia za rok!

Katarzyna Pyrchala