Oferta fotografii ślubnej

www.katarzynapyrchala.com

 
IMG_0103.jpg
 
 

Jeśli trafiliście do mnie, to znaczy, że macie świadomość, że zdjęcia ślubne to bezcenna pamiątka na lata. W mojej ofercie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące współpracy. W razie pytań piszcie lub dzwońcie śmiało, jestem do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Pracuję na terenie całej Polski, pochodzę ze Śląska i tam również mieszkam, jednak na spotkania zapraszam do mojej pracowni w Krakowie. Tam mieszkają moje albumy i inne małe cuda, które otrzymują moje kochane pary w cenie reportażu. Są dość ciężkie, więc jeśli chcecie spotkać się w innym mieście, jeśli akurat będę przejazdem - będziecie mogli zobaczyć tylko jeden mały album. Jeśli nie możemy umówić się na kawę w Krakowie - bez obaw, chętnie umówię się z Wami również na skype i pomacham do kamerki. 

Na terenie całej Polski w dniu ślubu dojeżdżam w cenie, noclegi od sezonu 2018 rezerwuję we własnym zakresie i w razie potrzeby, są one wliczone w cenę reportażu. Dojazdy na sesje w innym dniu niż podczas mojego pobytu u Was ustalane są indywidualnie.

Jestem otwarta na wyjazdy za granice. Wspólnie możemy poszukać tanich lotów - wierzcie mi - podczas mojego pierwszego ślubu za granicą - spałam na lotnisku, a między lotami często miałam długie postoje. Należę do osób, które są zdolne do poświęceń by zrobić Wam najpiękniejsze zdjęcia. I liczę na to samo z Waszej strony! :)

 
 

Aktualny cennik - kliknij tutaj

Cennik ma charakter podglądowy i nie stanowi ostatecznej oferty w rozumieniu oferty handlowej, cennik ważny jest 14 dni od jego wysłania.
Jeśli Wasza uroczystość jest niekonwencjonalna (krótsza, dłuższa, odbędzie się za granicą) chętnie dostosuję moją ofertę do Waszych potrzeb.

 
 

Będzie mi niezwykle miło, jeśli postanowicie bym to właśnie ja spędziła z Wami ten najważniejszy dzień.
Poniżej znajdziecie wszystkie informacje, które pomogą Wam zdecydować się na współpracę ze mną. 

 
 
 

Oczywiście nie bójcie się zapytać o cokolwiek i pamiętajcie by pisać do mnie "na Ty" :)